• Eesti
  • English
  • Русский
menu close menu

Teenused & Hinnad

Massage Therapy OÜ pakub võimalust nautida mitmeid erinevaid massaaži seansse. Pakume massaažiteenust ka väljaspool massaažisalongi, klientide juures kodus või kutsudes massööri asutusse kohapeale või firma üritustele. Broneerimiseks võtke meiega ühendust.

Pakutavate massaažide ja teenuste kirjeldused, kestvused ja vastavad hinnad:

60min
50€
75min
63€
90min
75€

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

1cm
0,10€

Kinesioloogiline teipimine

Spetsiaalsete teibi peale panemise tehnikate abil vähendatakse valu, normaliseeritakse lihaste ja liigeste funktsioone.

60min
50€
75min
63€
90min
75€

Ravimassaaž

Manuaalselt teostatud mehhaaniliste võtete kompleks, mille eesmärk on tugiliikumiselundite aga ka teiste organsüsteemide (seedeelundid, hingamiselundid, südame veresoonkonna elundid jmt) funktsionaalsuse toetamine. Vastunäidustused ravimassaažile on äge südame puudulikkus, kõrgvererõhutõbi, südame rütmi häired, siseorganite ägedad põletikulised haigused, nakkushaigused ja nahahaigused.

60min
50€
75min
63€
90min
75€

Taastav Spordimassaaž

Klassikalisel massaažil põhinev tugevatoimeline lihasmassaaž, mis on suunatud pingestunud lihaste efektiivsele taastamisele pärast treeningut. Kasutatakse lihaste avardamist, venitusi, vastupanuga liigutusi ning pinguta-lõdvesta-venita süsteemi ülepinges lihaste töötlemiseks. Tehakse massaažilaual vähese õli või kreemiga.

60min
50€

Akupunktuur ehk Nõelravi

Nõelravi on tõhus ja iidne Hiina ravimeetod, mis aitab leevendada valu, parandada vereringet ja normaliseerida keha funktsioone. See toimib, sisestades peened nõelad kindlatesse kehapunktidesse, et mõjutada keha energiakanaleid. Nõelravi võib aidata leevendada mitmesuguseid terviseprobleeme, nagu peavalu, liigesevalu, seedehäired jm. Aitame teil leida lahenduse, mis annab Teile parima enesetunde.

60min
50€

Kuputeraapia

Kuputeraapia on iidne alternatiivmeditsiini vorm, mille käigus asetatakse kuppe nahale imemise tekitamiseks. See imemine võib aidata parandada verevoolu, vähendada põletikku ja lõdvestada lihaseid. Kupuravi kasutatakse sageli valu, sealhulgas selja-, kaela- ja lihasvalu raviks. See võib olla kasulik ka inimestele, kellel on hingamisprobleemid, nagu astma või bronhiit. Olen selles tehnikas vilunud ja saan aidata teil sümptomitest leevendust tunda.

60min
50€

Verikuputeraapia

Verikuputeraapia on alternatiivmeditsiini vorm, mis hõlmab kuppude nahale kandmist, millele järgneb imemise kontrollitud vabastamine, et eemaldada kehast toksiine. Arvatakse, et see ravi parandab vereringet, tugevdab immuunsüsteemi ja vähendab põletikku. Seda kasutatakse sageli mitmesuguste haigusseisundite, sealhulgas kroonilise valu, seedeprobleemide ja nahaprobleemide raviks.

60min
50€

Gua Sha Teraapia

Gua Sha on traditsiooniline hiina teraapia, mis hõlmab sileda ja tasase tööriista kasutamist naha õrnaks kraapimiseks. Arvatakse, et see ravi parandab vereringet, vähendab põletikku ja leevendab lihaspingeid. Gua Sha’d kasutatakse sageli mitmesuguste haigusseisundite, sealhulgas kaela- ja seljavalu, peavalude ja väsimuse raviks.

30min
30€

Aurikuloteraapia

Auriculotherapy, tuntud ka kui kõrva nõelravi, on nõelravi vorm, mis keskendub kõrvale kui keha mikrosüsteemile. Arvatakse, et kõrv on energeetiliste radade kaudu ühenduses kõigi kehaosadega ning teatud kõrvapunktide stimuleerimine võib mõjutada erinevaid kehasüsteeme. Aurikuloteraapiat kasutatakse sageli mitmesuguste seisundite, sealhulgas kroonilise valu, sõltuvuse ja kaalulanguse raviks.

120min
100€

Laavakivi Massaaž

Tšakra-stone massaaž on iidne kunst, mis ühendab tasakaalustava ja puhastava massaaži toimet ja laavakivi omadust, akumuleerib enda sees energiat ja soojust.

90min
75€
120min
100€

Shiatsu Massaaž

Shiatsu on Jaapani traditsiooniline punktimassaaž, mis põhineb Hiina traditsioonilisel meridiaanide süsteemil ja traditsioonilise Tai massaaži vajutustehnikal. Pöialde või käepäkkadega avaldatakse survet neid 12 paarilist yin ja yang meridiaane pidi (kasutades umbes 600 punkti), et mõjutada energiavoolu ning säilitada harmooniat ja head tervist. Üks massööri käsi sooritab vajutust, samas kui teine on toetav e. „ema” käsi, mis „kuulab” kliendi eluenergia Qi ringvoolu.

60min
50€
75min
63€
90min
75€

OSHO Tasakaalustav massaaž ehk sidekoe energeetilise vabastamise (MER)

On kogu kehale suunatud psühhosomaatilise teraapia vorm, mis viib inimese endaga harmooniasse, et elada keha, meele ja südamega olemuslikus ühtsuses. See on ainulaadne süntees kehalugemisest, sidekoe käsitsemisest, liigeste vabastamisest, energia- ja hingamistööst, kehateadlikkuse treenimisest ning emotsioonide väljendamisest. Lihaspingete lõdvestamise ajal vabastab keha energiat. Samal ajal võime saada teadlikuks vanadest alateadlikest emotsioonidest ning mõttemustritest, mis meid piiravad. See aitab meil paremini mõista ennast ja oma varjatud potentsiaale. Nii jõuamegi kõige põhilisemani, mis võimaldab meil elada spontaansemalt ja rahulolevamalt. Tasakaalustamine on erakordne psühhosomaatiline keha ja meele tervendamise süsteem, mis ühendab tehnilise täpsuse ja loova meditatiivse lähenemise. See tõhus ja lihtne meetod lähtub Rolfingust, pehme kehatöö tehnikatest ning on ühtlasi suurepärane rännak kehale ja meelele. On terapeutiline kehatöö, mis sisaldab pehme ning süvakoe massaazi ja on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega. Kudesid töödeldakse pikaajalise jätkuva venitussurvega, mis iga 100-120sek järel toob kaasa histoloogilise vabanemise, millele terapeut järgneb uue tõkkeni, korrates nii protsessi igal lihasel mitmeid kordi. Osho Tasakaalustava massaaži tulemusel vähenevad vaimsed ja lihaspinged, paraneb liigeste painduvus, väheneb krooniline valu, paraneb vereringesüsteem, vähenevad unehäired, sirgeneb rüht ning taastub elujõud. Tasakaalustavas massaažis ühendatakse süvalihaste massaaž, liigespingete vabastamine ja energia tasakaalustamine, et lahustada kroonilisi kinnihoidmismustreid, mis põhjustavad valu ja haigusi. Keha on midagi palju enamat, kui ainult meie füüsiline osa. Ka emotsinaalne, energeetiline ja vaimne aspekt on meie täielikkuses võrdselt olulised.

120min
100€

Hawai Lomi Lomi Massaaž

See on ainulaadsete pealaest jalataldadeni ulatuvate rütmiliste puudutustega massaaž. Puudutused juhatavad energiavoogu sinu kehas leidmaks parimat teed läbi tšakrate ja meridiaanide. Vabanemine vanast energiast aitab minna kaasa küllusliku rahu ja vaikuse voogamisega sinus. Andja ja vastuvõtja toimivad koos, mis laseb sul nautida tasast tänulikkust olemise rõõmus. Puudutuste teraapiline efekt on sügava ning kauakestva mõjuga. Massaaži tehakse õliga kogu kehale, mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid. Lomi-Lomi on salapäraseim ja tundmatu kehatöö tehnika. Saades seda massaaži, kaob inimese ajataju. Peale massaaži võib tunda erilist rõõmu või lendamise tunnet. Selliste sõnadega võib seda imepärast massaaži kirjeldada.

75min
63€
90min
75€
120min
100€

Tai Massaaž

Põhja-Tai traditsiooniline ravimassaaž, mis aeglase, meditatiivse vajutustehnikaga töötab terviklikult läbi kogu keha. Kasutab palju mitmesuguste jooga-positsioonide laadseid venitusvõtteid, jooga hingamistehnikat ja meditatsiooni. Iga vajutus kestab ühe väljahingamise aja. Massöör kasutab väga palju ära omaenda keharaskust. Lisaks täiskäe vajutustele kasutatakse ka jalgu, põlvi ja küünarnukke. Tai massaaž aitab kaasa keha virgumisele, värskendab vaimu ning tasakaalustab vaimu ja keha harmooniat. Tehakse matil läbi riiete.

90min
75€

Tai Refleksoloogiline Jalamassaaž

Massaaž kogu jalale. Keharaskust kandva jalalaba korrashoid on tähtis kogu organismi tervise säilitamisel. Jalgade vann ja ravisalviga massaaž on tervele kehale heaolu loov. Massaaži ajal aktiveeritakse ka talla all asuvaid punkte puust massaažipulga abil. Jalalaba lõdvestamine, sääre meridiaanide vajutused annavad jalgadele värskustunde ja kerguse. Massaaži tervendav mõju on tunda päevi.

15min
20€
30min
30€
60min
50€

On-Site-massaaž e. toolimassaaž

Idamaistel ravimassaažidel põhinev kiirmassaaž, kus töötatakse tugevalt läbi selja, turja, õlgade, kaela ja pea piirkond, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja keskendumisvõimet. Tehakse läbi riiete On-Site toolil, millel klient istub toetades pea ja käed vastavatele toolil asuvatele tugedele.

60min
50€
75min
63€
90min
75€

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Taimede eeterlike õlide raviomadusi ning haistmisnärvide otsest ühendust peaaju limbilise süsteemiga ära kasutav massaaž, mis on suunatud nii lõõgastumisele kui ka kõige mitmekesisemate haiguste mõjutamisele vereringesse imenduvate eeterlike õlide molekulide kaudu. Kasutatakse ainult 100% naturaalseid eeterlikke õlisid. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, lõplik toime võib saabuda alles järgmisel või ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi “harmoniseerida”, aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.

60min
50€

Tselluliidivastane Massaaž

Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemsete piirkondade naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Tehakse massaažilaual paljale nahale. Massaaživõtted toniseerivad ja stimuleerivad neid piirkondi, võimendades kudede verevarustust ja aidates suurendada jääkainete eemaldumist lümfidrenaaži teel. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.

90min
75€

Jaapani Massaaž

Jaapani kaasaegne tugevatoimelise keha töötlusega ravimassaaž, mis kasutab punktivajutust pöialdega piki Hiina traditsioonilise süsteemi 12 paarilisi yin ja yang meridiaane ning kiropraktilisi võtteid vaagna tasakaalustamiseks ning jalgade pikkuseerinevuse kõrvaldamiseks, millega vabastatakse klient enam-vähem tavalisest (veel mitte patoloogilise tugevusega) skolioosist (lülisamba külgsuunalisest kõverdumisest).

Tegu on kaasaegse ravimassaažiga, mis on mõeldud keha blokeeringute avamiseks, liigeste korrigeerimiseks ja vaagna tasakaalustamiseks. Surve ja venitustega töödeldakse läbi kogu keha, kasutades Jaapani rahvameditsiinist pärit massaažitehnikaid ja kiropraktilisi võtteid. Massaaži tulemusena paraneb rüht, vähenevad lihaspinged ja valud seljas ning jalgades, paraneb siseorganite talitlus ja kiireneb ainevahetus. Sobib eriti hästi neile, kes naudivad tugevamapoolset massaaži ja on füüsiliselt aktiivsed. Jaapani massaaž on üks paremaid lülisammast ja liigeseid korrigeerivaid massaažiliike, mis jätab tunde, et oled “palju massaaži saanud”. Profülaktiliselt oleks igal inimesel soovitav paar korda aastas seda massaaži saada. Tehakse matil läbi riiete. Annab kerge ja vaba enesetunde.

90min
75€

Ayurveda Massaaž

India traditsiooniline ravimassaaž, keskendudes olemisele praeguses hetkes. Kasutatakse Ayurveda õlisid, mis tasakaalustavad, rahustavad ja puhastavad naha kaudu organismi ja on suurepärase lümfidrenaaži toimega. Mõjutab 107 Ayurvedas kirjeldatud punkti e. marmat, haiguste ennetamiseks, vere ringvoolu soodustamiseks ning kehalise ja vaimse harmoonia saavutamiseks. Kasutatakse aeglast õrna silitamist, elavdavat ringitamist ja patsutamisest ning soojendavat hõõrumist ja pigistamist. Mõjub organismile noorendavalt, tõstab immuunsust, tugevdab ja pehmendab juukseid. Effekt on reeglina suurepärane. Tehakse massaažilaual paljale nahale õliga.

60min
50€
75min
63€
90min
75€

Rasedate Massaaž

Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.

30min
30€
45min
38€
60min
50€

Lastemassaaž

Lastele mõeldud massaaž nende eripära arvestades.

30min
30€

Beebimassaaž

Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1.5 – 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.

60min
50€
75min
63€
90min
75€

Lümfimassaaž

Massaaž on kuivalt teostatav aeglane ja õrn, rütmilise survega naha-aluskoe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Lümfisõlmi tühjendavad ning lümfisooni rütmiliselt piki- ja ristisuunas venitavad pumpava iseloomuga võtted kestavad igaüks 2 sekundit. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks. Tehakse massaažilaual paljale nahale talgiga. Massaaživõtted toniseerivad ja stimuleerivad neid piirkondi, võimendades kudede verevarustust ja aidates suurendada jääkainete eemaldumist lümfidrenaaži teel.

30min
30€

Näomassaaž

See leevendab näo lihaspingeid, parandab vereringet ja lümfide tegevust, aitab kaasa vananemisprotsesside aeglustamisele, vähendab stressi ja peavalu. Annab sügava lõõgastava tunde.

60min
50€
75min
63€

Turjamassaaž

Massaaž, kus energiakanaleid ja punkte käsitledes masseeritakse läbi turja, pea, kaela ja õlgade piirkond. Mõjub hästi stressi, pingepeavalude, silmade ja kõrvade probleemide puhul, samuti eksamiperioodil.

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust.